Dükkanımız açıldı!

Hayli vakittir hayalini kurduğum bir şeyin daha yanına tik attım bugünlerde. Sanal da olsa dükkanımız açıldı! Çeşit çeşit kartpostalların, postaya dair her türlü malzemenin yer alacağı bir mecra var artık; Kartpostal Kutusu.

Kartpostalların tasarımını ben ve Adamkarga‘m da dahil olmak üzere on bir gönüllü tasarımcı arkadaşımızla beraber yapıyoruz. Tabi şimdilik. Bu ekibin gittikçe büyüyeceğine inanıyorum. Bize katılıp ülkemizin tanıtımında faydalı olmak ya da sosyal sorumluluk projemize katılıp tasarımcılarımız arasında olmak istersen bize iletişim bölümünden ulaşabilirsin.

Şu an sınırlı sayıda olsa da kartpostal çeşitliliğimiz gün geçtikçe artacak. Türkiye’nin Endemik Bitkileri Serisi (TEPS), Türk Müziği Serisi (TMS) başta olmak üzere kalıcı veya dönemsel kartpostallarımız olacak. Posta malzemeleri kısmında Postcrossing, Snailmail ve mektup hazırlamaya dair her türlü malzemeyi ilerleyen vakitlerde dükkanımızda bulabileceksiniz. Şu an kraft zarfımız ve airmail süs etiketlerimiz mevcut.

İstediğiniz, “şunu bulamıyoruz.” ya da “Şöyle bir kartpostal olsa da göndersek.” dediğiniz her şeyi bize iletişim kısmından ve instagram üzerinden iletebilirsiniz.

Hedef büyüte büyüte geldiğim bugünlere kadar desteğini hiç esirgemeyen başta Adamkarga’m ve aileme, pek tabi ki size teşekkür ediyorum.

Şimdilik benden bu kadar. Sevgiyle kalın. Happy Postcrossing!

Melek

“Yeni rota belirleniyor: Küçük, kutu gibi sıcacık bir dükkan. “

Yorumlar