İADE KOŞULLARI

Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmede ve iade koşullarında yer alan kuralları kabul ettiğinizden başka bir hak iddia edilmesi yasal olarak söz konusu değildir.

Sözleşme konusu mal/hizmeti teslim almadan önce muayene edip; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayınız.
Teslim alınan mal/hizmetin hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilmiştir.
Teslimden sonra mal/hizmeti özenle korunmak zorunluluğu vardır.
Cayma hakkı kullanılacaksa mal/hizmet kullanılmamalıdır.
İadenizi, sipariş tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde tarafımıza ulaştırmak kaydı ile gerçekleştirebilirsiniz.
İade öncesi kartpostalkutusu.com ile iletişime geçilip iade onayı istenmelidir.
Paketi/kutusu açılmış ürünler, denenmiş, kullanılmış ve formu bozulmuş ürünlerin iadesi Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği kabul edilemez.
Kısmi iade söz konusu değildir.
Ürünle birlikte Fatura da iade edilmelidir.
İade kargonuz adrese ulaşıp kontrol edildikten sonra mal/hizmetin kullanılmış, zarar görmüş, iadeye uygun olmadığı tespit edilirse kartpostalkutusu.com iade yapmama hakkını saklı tutar.
İade gönderiler yalnızca Yurtiçi Kargo aracılığıyla kabul edilmektedir.
İadelerde gönderim ücreti alıcıya (müşteriye) aittir.
Karşı ödemeli gönderilen iadeler kesinlikle teslim alınmayacak ve tarafınıza geri gönderilecektir.E-posta: info@kartpostalkutusu.com