SİPARİŞ, ÖDEME VE TESLİMAT

Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine sabit 65 ₺ dir.
650 ₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
Ürünleriniz 2 iş günü içerisinde hazırlanıp,  YURTİÇİ KARGO ile haftanın belirlenen günlerinde (PAZARTESİ, ÇARŞAMBA, CUMA) öğleden önce gönderilmektedir.
Cumartesi & Pazar, resmi tatil ve olağan dışı idari tatillerde gönderim yapılamamaktadır.
Siparişler firmanın kuryelerine teslim edilir, kurye şubeye ulaştıktan sonra kargolar sisteme girilir ve yola çıkar.
Taşıma esnasında kargo firmasından doğan olumsuzların sorumluluğu yine kargo firmasına aittir.
Kargo takip ve diğer tüm işlemlerinizi “Siparişlerim” bölümünden yapabilirsiniz.

Tüm ürünlerin özellikleri (ebat, renk, adet, tür, tasarımcı vs.) ürünün kendi sayfasında yer almaktadır. Ürünün sayfasının alt kısmında gönderilen kargo firmasının adı, ödeme yaparken kullanılan pos şirketinin adı, kaç iş günü içerisinde hazırlanıp gönderildiği, teslim süreci, iade şartları gibi bilgiler yer almaktadır. Sipariş öncesi bu bilgileri ve ana sayfadaki duyuruları da dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Kredi kartı ve banka kartı kullanarak internet sitemizden Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. sanal pos ödeme alt yapısı güvencesi ile ya da havale-eft yöntemini kullanarak sipariş oluşturabilirsiniz.


(Ödemenizi doğrudan banka hesabımıza “” adına yapınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.)

Kapıda ödeme sistemleri ile çalışmamaktayız.

Hediye paketi için sepet kısmındaki “hediye paketi istiyorum.” seçeneği işaretlenmeli, hediye notu girilmeli ve ödemesi tamamlanmalıdır. Aksi takdirde hediye paketi isteği görünmez ve yapılmadan gönderilir. Faturanız fatura adresindeki mail adresine, kargo bilgileri fatura adresindeki telefon bilgilerine gönderilir. Hediye not kartına fatura adresindeki ad soy ad yazılır. Bu sebeplerle hediye gönderimi yaparken fatura adresine kendi bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu konuda alıcı hiç bir hak iddia edemez.

İletişim bilgileriniz size ulaşabilmemiz ve kargo takip edilebilmesi adına eksiksiz ve doğru beyan edilmelidir.

Sipariş birleştirme ya da tek kargoda gönderim yapılmamaktadır.

Siparişiniz yola çıktıktan sonra adres değişikliği söz konusu değildir. Bulunduğunuz/bulunacağınız adresinizi beyan etmeniz gerekmektedir.

İnternet mecralarına toptan satışımız bulunmamaktadır. Kendi ürettiğimiz ürünlerin başka internet mecralarında satışına iznimiz yoktur. Tespit edilenlere uyarı gönderilir. Uyarının dikkate alınmaması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Bizim tarafımızdan hasarlı gönderilmiş ürünler dışında değişim kesinlikle yapılmamaktadır.

Siparişten önce Gizlilik Ve Güvenlik, Kullanıcı Sözleşmesi, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İade Koşullarını okumanızı tavsiye ederiz. Alışveriş esnasında iş bu kuralları tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Bu sebeplerden doğan olumsuzluklardan ötürü sorumluluk kabul etmediğimizi bilginize sunarız.

KARTPOSTAL KUTUSU