SİPARİŞ, ÖDEME VE TESLİMAT

Ürünleriniz 2 iş günü içerisinde hazırlanıp,  YURTİÇİ KARGO ile haftanın belirlenen günlerinde (PAZARTESİ, ÇARŞAMBA, CUMA) gönderilmektedir.
Cumartesi & Pazar, resmi tatil ve olağan dışı idari tatillerde gönderim yapılamamaktadır.
Taşıma esnasında kargo firmasından doğan olumsuzların sorumluluğu yine kargo firmasına aittir.
Kargo takip ve diğer tüm işlemlerinizi “Siparişlerim” bölümünden yapabilirsiniz.

Tüm ürünlerin özellikleri (ebat, renk, adet, tür, tasarımcı vs.) ürünün kendi sayfasında yer almaktadır. Ürünün sayfasının alt kısmında gönderilen kargo firmasının adı, ödeme yaparken kullanılan pos şirketinin adı, kaç iş günü içerisinde hazırlanıp gönderildiği, teslim süreci, iade şartları gibi bilgiler yer almaktadır. Sipariş öncesi bu bilgileri ve ana sayfadaki duyuruları da dikkatle okumanızı tavsiye ederiz.

Kredi kartı ve banka kartı kullanarak internet sitemizden Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. sanal pos ödeme alt yapısı güvencesi ile sipariş oluşturabilirsiniz.

Kapıda ödeme sistemleri ile çalışmamaktayız.

Hediye paketi için sepet kısmındaki “hediye paketi istiyorum.” seçeneği işaretlenmeli, hediye notu girilmeli ve ödemesi tamamlanmalıdır. Aksi takdirde hediye paketi isteği görünmez ve yapılmadan gönderilir. Bu konuda alıcı hiç bir hak iddia edemez.

İletişim bilgileriniz size ulaşabilmemiz ve kargo takip edilebilmesi adına eksiksiz ve doğru beyan edilmelidir.

Sipariş birleştirme ya da tek kargoda gönderim yapılmamaktadır.

Siparişiniz yola çıktıktan sonra adres değişikliği söz konusu değildir. Bulunduğunuz/bulunacağınız adresinizi beyan etmeniz gerekmektedir.

İnternet mecralarına toptan satışımız bulunmamaktadır. Kendi ürettiğimiz ürünlerin başka internet mecralarında satışına iznimiz yoktur. Tespit edilenlere uyarı gönderilir. Uyarının dikkate alınmaması halinde yasal işlem başlatılacaktır.

Siparişten önce Gizlilik Ve Güvenlik, Kullanıcı Sözleşmesi, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve İade Koşullarını okumanızı tavsiye ederiz. Alışveriş esnasında iş bu kuralları tamamen kabul etmiş sayılırsınız. Bu sebeplerden doğan olumsuzluklardan ötürü sorumluluk kabul etmediğimizi bilginize sunarız.

KARTPOSTAL KUTUSU