TASARIMCILARIMIZ

Aylin Akgül

İllüstrasyon benim sonsuz galaksim.. Hangi yaşta olursak olalım, hayal gücüne destek veren, düş kurmaya yarayan, duyguları harekete geçiren eğlenceli bir gezegendeyim.. Her geçen gün yeni birşeyler keşfediyorum. Merak ederseniz beraber keşfedelim.

Sibel Büyük

Aslen resim öğretmenliği okusam da, üniversite yıllarından beri illüstrasyon’un çılgın ve renkli dünyasından kendime yer edindim. Kendimi ifade etmenin en güzel hali olduğuna inanıyorum illüstrasyon’un. Tutturdum bir yol gidiyorum.

Tuğba Yazıcı Kılıç

1985 yılında Zonguldak’ta doğdum, orta öğrenimimi Ankara, liseyi Zonguldak’ta tamamladım. 2010 yılında Başkent Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldum. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde çalıştıktan sonra 2012 yılında kamuya atandım. Evliyim, Samsun’da ikamet ediyorum.

Melek Öz

Karadeniz’e ve dağlarına hasret bir ruh. Kartpostal Kutusu'nun kurucusu. Aslen çocuk psikoloğu. En büyük tutkusu bitki bilim, kahve sanatı ve posta. 2017 yılından beridir hobisi olan kartpostallarını kendisi tasarlamaktadır.

Adamkarga

2009'den beridir blog yazar: çocuk yaşlarında dinlediği kararsız karga radyo tiyatrosunun etkisinden hâlâ kurtulamamıştır; hayal dünyasında bir karga olarak doğan ve kararsızlığından ötürü insanlığa mahkum edilen saçma sapan birisidir.

Aramıza Katılmak İster Misiniz?

kartpostalkutusu@outlook.com