TASARIMCILARIMIZ

Adamkarga

2009'den beridir blog yazar: çocuk yaşlarında dinlediği kararsız karga radyo tiyatrosunun etkisinden hâlâ kurtulamamıştır; hayal dünyasında bir karga olarak doğan ve kararsızlığından ötürü insanlığa mahkum edilen saçma sapan birisidir.

Ahsen Yılmaz

Kışın psikoloji okuyorum, yazın İstanbul'da dolaşıp resim çiziyorum. Daha çok suluboyayla uğraşıyorum. Mimariyi, güzel sokakları ve rüzgarlı havaları seviyorum.

Aylin Akgül

İllüstrasyon benim sonsuz galaksim.. Hangi yaşta olursak olalım, hayal gücüne destek veren, düş kurmaya yarayan, duyguları harekete geçiren eğlenceli bir gezegendeyim.. Her geçen gün yeni birşeyler keşfediyorum. Merak ederseniz beraber keşfedelim.

Davut Yazıcı

1988 İstanbul doğumluyum. Ortaokul ve lise zamanlarında karikatür çizmeye olan hevesim daha sonra tasarım ve illüstrasyon merakına dönüştü. 2010 yılından beri freelance grafik tasarımcı ve illüstratör olarak çalışmaya devam ediyorum.

Duygu İnceoğlu

Bu sevgi ders kitaplarının köşelerini karalamak ile başladı,annemde ki yetenek beni hep ona hayran bırakırdı.Kendi yeteneğimin farkına varınca bu yolda ilerlemek istedim ve büyük bir hevesle ilerliyorum,bu mutluluğun tarifi yok iyi ki bu işi yapıyorum.

Feyza Zengin

Kendimi bildim bileli resim çizmeyi severim. Hobi olarak yaptığım çizimlerim kendime kıyak geçtiğim terapi seanslarıdır. Peyzaj mimarlığı okuyorum. Doğaya sanata fotoğrafçılığa ilgi duyarım. Tasarlamaya ve bir şeyleri kendi ellerimle üretmiş olmaya bayılırım.

Gülsüm Zengin

98 sapanca doğumluyum, defterler, çizgiler, boyalar, boşluklar arasında üretmekten zevk alan, zihnimi, fikirlerimi görsel bir dille anlatmayı seven ve bundan vazgeçmeyen biriyim. çocukluktan beri üretmeye olan tutkumu, profesyonel anlamda da mimarlıkla taçlandırarak yaşamaya devam ediyorum.

Sibel Büyük

Aslen resim öğretmenliği okusam da, üniversite yıllarından beri illüstrasyon’un çılgın ve renkli dünyasından kendime yer edindim. Kendimi ifade etmenin en güzel hali olduğuna inanıyorum illüstrasyon’un. Tutturdum bir yol gidiyorum.

Müzeyyen Değirmenci

Sanatla iç içe bir matematik öğretmeni. Çizimlerle, kitaplarla, kahveyle dolu bir dünyası vardır. Anı fotoğraflamayı sever. Keşfetmek, yeni şeyler öğrenmek en büyük tutkusudur. Hayalperesttir.

Melek Öz

Karadeniz’e ve dağlarına sevdalı bir ruh. Kartpostal Kutusu'nun kurucusu. Aslen çocuk psikoloğu. En büyük tutkusu bitki bilim, kahve sanatı ve posta. 2017 yılından beridir hobisi olan kartpostallarını kendisi tasarlamaktadır.

Tuğba Yazıcı Kılıç

1985 yılında Zonguldak’ta doğdum, orta öğrenimimi Ankara, liseyi Zonguldak’ta tamamladım. 2010 yılında Başkent Üniversitesi Güzelsanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nden mezun oldum. Çeşitli ajanslarda ve dergilerde çalıştıktan sonra 2012 yılında kamuya atandım. Evliyim, Samsun’da ikamet ediyorum.

Başlıksız-1-min (1)